O společnosti

Logo společnosti GARED s.r.o.

GARED s.r.o. je ryze českou společností, která navazuje na dlouholetou tradici na trhu poskytovatelů balistických a protiúderových prostředků nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí a úspěšně pokračuje v zavedené spolupráci se všemi distribučními kanály, dodavateli a dlouholetými odběrateli. Při zajišťování obchodních činností úzce kooperuje se společností SP3 s.r.o.

Hlavním cílem naší společnosti je nabízet efektivní služby v oblasti vývoje a výroby prvotřídních produktů. Usilujeme o zlepšení ochrany života našich zákazníků prostřednictvím inovativních výrobků, které zajišťují maximální možnou bezpečnost a komfort.

Sídlo společnosti

Výrobci ochraných prostředků

Obrázek vojáka GARED s.r.o.

Jsme výrobci a dodavateli komplexního řešení na poli ochranných prostředků s nejširším portfoliem výrobků, kde přední místo zastupují balistické, protiúderové a taktické vesty; balistické panely a speciální balistické štíty; protiúderové komplety a štíty; protiúderové a balistické přilby; speciální kombinézy; protiúderové, taktické a ochranné rukavice spolu s dalšími ochrannými prostředky a doplňky.

Klademe důraz na zajištění bezpečnosti a snadnou manipulaci s výrobkem tak, aby byly splněny veškeré standardy, ale i požadavky a potřeby uživatelů. Umíme realizovat vývoj výrobku dle přání zákazníka od prvotního zadání přes zajištění vhodných materiálů až po finální výrobek. Vždy se snažíme odvést kvalifikovanou práci s individuálním přístupem ke každému klientovi zvlášť, např. úpravou nabízených katalogových výrobků dle specifických požadavků a podmínek. Zákazníkům se snažíme vycházet vstříc rozumnou cenovou nabídkou při zachování kvality a efektivnosti našich služeb. Samozřejmostí pro nás je poskytovat zákazníkovi i servis, testování, záruční a pozáruční opravy.


Při výrobě preferujeme použití nejmodernějších materiálů dodávaných pouze ze zemí EU, které jsou prověřeny a certifikovány. Výsledkem jsou výrobky zaručující vysokou kvalitu a vynikající uživatelské vlastnosti.

Sledujeme nejmodernější trendy ve vývoji balistických a protiúderových produktů. Cílíme na nejpokrokovější technologie při výrobě balistických materiálů renomovaných společností, jako jsou Kevlar, Dyneema, Twaron, Spectra, Endumax a další. Samotné materiály představují záruku kvality výsledných vlastností výrobků společnosti Gared, která je držitelem Certifikátu ISO 9001. Naše produkty testujeme dle mezinárodních standardů, jako jsou Americký standard NIJ STD 0101.04, 0101.06 a 0108.01, Česká norma ESN 39 5360 a ověřenou kvalitu dokládáme výslednými atesty.

GARED s.r.o

IČO: 288 19 446
DIČ: CZ28819446
Číslo účtu: 43-9989300267/0100
IBAN: CZ1101000000439989300267
SWIFT: KOMBCZPPXXX