Kdo chrání ty, jenž chrání nás? Tradice české výroby

Při ochraně života v důležitých situacích je nutné klást důraz na kvalitu tzn. kvalitní materiály i výrobní proces a nikoliv upřednostňovat hodnotu peněz před zdravím a lidským životem. Všichni chceme ušetřit, ale zde vzniká otázka, kdy ušetříme a kdy se nám to nevyplatí. Jak daleko jsme schopni v tomto zajít, kdy přejdeme hranici a vystavíme v nebezpečí ty jež nás chrání?


V České republice dochází k stále náročnějším testům a zkouškám pro výrobce. To je finančně a časově náročné, ale nedá se s tím nesouhlasit, jelikož dochází k větší jistotě a ochraně koncového zákazníka. Tuto jistotu nemůžeme mít, pokud se zakoupí produkty ze států, kde NEDOCHÁZÍ k těmto testům a zkouškám. A to je tou otázkou, zdali se chce zde hazardovat. Naše česká společnost GARED s.r.o. splňuje tyto náročné testy a proto si zákazník kupuje nejen komfort, servis, ale i jistotu, která je k nezaplacení.

 

Cílem naší společnosti GARED s.r.o. je udržet tradici české výroby, která je dlouhodobá, má ve světě jméno, ale historie netvoří budoucnost, budoucnost tvoříme právě teď. Pokud ztratíme schopnost ochránit sami sebe, co bude dál? Kdo nás bude ochraňovat a budeme nadále soběstační?

 

Zároveň naše společnost při výrobě nejen balistické a protiúderové ochrany napomáhá českému trhu nemalou podporou našich tuzemských subdodavatelů, čímž se vrací nejen finance do českého prostředí.

 

 

Je kvalita každého výrobku zajištěna i při dodávkách většího množství?

Na počátku jsou takřka vždy vzorky a první série jakostně poskytovány v dobré úrovni ať už pochází odkudkoliv. Násladně však může jejich kvalita klesnout a mnohdy se tak i stává.

 

Čeští výrobci musí zajišťovat zákazníkem vybranou kvalitu každého výrobku při jakémkoli množství. Ostatní státy či obchodní subjekty, které tyto podmínky a kontroly nemají, jsou schopni dodávat do České republiky své výrobky, ale mnohdy již neposkytují kvalitní ochranu tak, jak zajišťují čeští výrobci. 

 

 

V dnešní situaci, více než kdy dříve, je třeba zvýšit úroveň a jistotu kvality ochrany. Výrobky ze zemí, byť českými překupníky distribuované, které jsou cenově lákavé, se často od kvality materiálů až po kvalitu zpracování nemohou rovnat výrobkům z naší země. Hazard s životy by neměl být přehlížený, natož připouštěný.

 

Děkujeme všem, kteří nás chrání, za jejich službu a doufáme, že je budeme moci chránit i nadále. Možnost v tom pokračovat je však rozhodnutí, které leží před námi všemi.

 

 

 

 

Společnost GARED s.r.o. vyrábí a nabízí vysoce kvalitní produkty, například panely/pláty do nosičů i balistických vest a další výrobky. Má vlastní šicí a vývojové oddělení zajišťující rychlost dodání a detailní či individuální úpravy