O společnosti

Logo společnosti GARED s.r.o.

GARED s.r.o. je ryze českou společností, která má dlouholetou tradici na trhu výrobců a poskytovatelů balistických a protiúderových prostředků nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Dlouhodobě a úspěšně pokračuje v zavedené spolupráci se všemi distribučními kanály, dodavateli a dlouholetými odběrateli. 

Hlavním cílem naší společnosti je nabízet efektivní služby v oblasti vývoje a výroby prvotřídních produktů. Usilujeme o zlepšení ochrany života našich zákazníků prostřednictvím inovativních výrobků, které zajišťují maximální možnou bezpečnost a komfort.

 
 

Sídlo společnosti

 
 

Výrobci ochraných prostředků

U 8014 GARED s.r.o

Jsme výrobci a dodavateli komplexního řešení na poli ochranných prostředků s nejširším portfoliem výrobků, kde přední místo zastupují balistické, protiúderové a taktické vesty; balistické panely a speciální balistické štíty; protiúderové komplety a štíty; protiúderové a balistické přilby; speciální kombinézy; protiúderové, taktické a ochranné rukavice spolu s dalšími ochrannými prostředky a doplňky.

Klademe důraz na zajištění bezpečnosti a snadnou manipulaci s výrobkem tak, aby byly splněny veškeré standardy, ale i požadavky a potřeby uživatelů. Umíme realizovat vývoj výrobku dle přání zákazníka od prvotního zadání přes zajištění vhodných materiálů až po finální výrobek. Odvádíme kvalifikovanou práci s individuálním přístupem. Samozřejmostí je pro nás poskytovat zákazníkovi veškerý servis, testování, VIP vývoj, záruční a pozáruční opravy.

 

Používáme nejmodernější materiály, které jsou prověřeny a certifikovány. Výsledkem jsou výrobky zaručující vysokou kvalitu a vynikající uživatelské vlastnosti.

 

Sledujeme nejmodernější trendy ve vývoji balistických a protiúderových produktů. Cílíme na nejpokrokovější technologie při výrobě balistických materiálů renomovaných společností, jako jsou Kevlar®, Dyneema®, Twaron®, Spectra®, Gold Shield® a další. Samotné materiály představují záruku kvality výsledných vlastností výrobků společnosti GARED s.r.o.. Naše produkty testujeme dle mezinárodních standardů, jako jsou Americký standard NIJ STD 0101.04, 0101.06 a 0108.01, Česká norma ESN 39 5360 a ověřenou kvalitu dokládáme výslednými atesty.